Nasz adres: ul. Gostyńska 11, Piaski

Godziny otwarcia: pon. - pt. 8-17 sob. 8-12

Telefon: +48 501 589 078

Adres email: darek@motofan.pl

 1. Marki samochodów
 2. BOBCAT

BOBCAT - wybierz model

Filtry do koparek, ładowarek Bobcat

Firma Bobcat jest liderem w branży w zakresie projektowania, produkcji, marketingu i dystrybucji kompaktowego sprzętu dla budownictwa, wynajmu, kształtowania krajobrazu, rolnictwa, utrzymania terenów, administracji, użyteczności publicznej, przemysłu i górnictwa. Żyjemy, aby umożliwić naszym klientom wykonywanie swojej pracy wydajniej i efektywniej.

Nasze korzenie są głęboko w Północnej Dakocie - rozpoczęliśmy tutaj w 1947 roku - i jesteśmy największym producentem w stanie, posiadającym trzy zakłady produkcyjne w Północnej Dakocie. Globalne zakłady produkcyjne Bobcat znajdują się we Francji, Czechach i Chinach.

Obecnie Bobcat jest częścią firmy Doosan, który jest światowym lider w dziedzinie sprzętu budowlanego, rozwiązań energetycznych i wodnych, silników i inżynierii. Siedziba Bobcat Europe została przeniesiona w 2017 roku z Waterloo (Belgia) do nowoczesnego kampusu w Dobris w Czechach.

Firma MOTOFAN oferuje szeroką gamę filtrów hydraulicznych stosowanych w maszynach BOBCAT. Posiadamy w ofercie filtry takich marek jak WIX FILTERS, MANN FILTER, DONALDSON, BALDWIN, HYDAC, ARGO, SF-FILTER i wiele innych. Filtry hydrauliczne oferowane przez MOTOFAN montowane są w

 1. ładowarkach BOBCAT,
 2. kompaktowych koparkach BOBCAT,
 3. ładowarkach teleskopowych BOBCAT,
 4. walcach BOBCAT.

Zastosowanie maszyn BOBCAT

Maszyny produkowane przez BOBCAT wykorzystywane są w bardzo różnych gałęziach przemysłu. Najpopularniejszymi miejscami wykorzystania maszyn BOBCAT są:

 1. Rolnictwo
 2. Logistyka
 3. Budownictwo
 4. Drogi
 5. Przemysł drzewny
 6. Przetwórstwo materiałów sypkich
 7. Magazynowanie
 8. Telekomunikacja
 9. Instalacje wodno-kanalizacyjne

501 589 078

 

bok@motofan.pl

Skorzystaj z pomocy. Pomożemy znaleźć odpowiedni filtr do Twojego pojazdu. Doradzimy i zaproponujemy najlepsze dla Ciebie rozwiązanie.

Nie jesteś pewien - DZWOŃ lub NAPISZ e-mail.


Filtry do koparek, ładowarek Bobcat