Nasz adres: ul. Gostyńska 11, Piaski

Godziny otwarcia: pon. - pt. 8-17 sob. 8-12

Telefon: +48 501 589 078

Adres email: darek@motofan.pl

  1. Dostawa i płatności

Dostawa i płatności

CZAS I KOSZTY DOSTAWY

Dostarczenie produktu

1. Zamówione w sklepie MOTOFAN produkty dostarczamy za pośrednictwem firmy kurierskiej GLS.
2. W przypadku zamówień "za pobraniem" nasi Klienci dokonują płatności za zamówione produkty oraz przesyłkę przy jej odbiorze.
3. Na czas, po jakim paczka trafi do Państwa rąk składa się czas realizacji zamówienia i czas, jaki jest potrzebny kurierowi na dostarczenie przesyłki pod wskazany przez Państwa adres.
4. Produkty oferowane przez MOTOFAN dostarczane są w zależności od aktualnej dostępności w przeciągu 24h do 72h.
5. W przypadku dłuższego terminu realizacji lub braku możliwości zrealizowania zamówienia MOTOFAN powiadamia Klienta o przewidywanym terminie realizacji zamówienia.


Warunki sprzedaży i dostawy

1. Każde zamówienie zostanie potwierdzone poprzez e-mail z MOTOFAN.
2. Autoryzacja - Państwo po otrzymaniu potwierdzenia zamówienia, jeszcze raz ostatecznie potwierdzają swój wybór i odsyłają zwrotną wiadomość z potwierdzeniem właściwego wyboru produktów.
3. Minimalna wartość zamówienia w naszym sklepie wynosi 25,00 zł brutto. Decyzje o realizacji zamówienia poniżej 25,00 zł podejmie pracownik naszego Działu Handlowego, który się z Państwem skontaktuje.
4. Przesyłka zostanie doręczona w najbliższym możliwym terminie wynikającym z trybu jej dostarczenia.
5. Koszt dostawy GLS - 25 zł brutto  (dostawa 1-2 dni) - pobranie, 19 zł brutto (dostawa 1-2 dni) - przelew
6. Maksymalna waga jednej paczki to 30 kg

 


FORMY PŁATNOŚCI

1. Przelew - Zapłaty dokonujesz przed rozpoczęciem realizacji zamówienia, na konto bankowe, którego dane otrzymasz od nas po złożeniu zamówienia. Towar zostanie wysłany do Ciebie dopiero po jego opłaceniu.

2. Serwis Payu.pl - Zapłaty dokonujesz przed rozpoczęciem realizacji zamówienia, za pomocą serwisu PayU.pl. Serwis PayU.pl umożliwia dokonanie płatności za pomocą karty kredytowej lub szybkiego przelewu z wybranych polskich banków. Towar zostanie wysłany do Ciebie dopiero po jego opłaceniu.

3. Pobranie - Zapłaty dokonujesz u listonosza lub kuriera, który dostarczy Ci przesyłkę pod wskazany przez Ciebie adres. Wymagane jest posiadanie odpowiedniej kwoty w gotówce - bez zapłaty listonosz nie wyda Ci zamówionej przesyłki. Na pobranie składa się wartość zamówionych produktów oraz wartość wysyłki z pobraniem 25 zł. Szczegóły poznasz w cennikach poszczególnych form dostaw.

4. Serwis PayPal.pl - Zapłaty dokonujesz za pomocą serwisu PayPal przed rozpoczęciem realizacji zamówienia.
Towar zostanie wysłany do Ciebie dopiero po jego opłaceniu

5. Gotówka - Za swoje zakupy możesz zapłacić osobiście w sklepie.